Z Traficarem na zakupy do Factory

Z Traficarem na zakupy do Factory

Opublikowany

Traficar rozpoczyna stałą współpracę z siecią Factory. Specjalnie oznaczone miejsca parkingowe pojawiły się przy wszystkich outletach w Polsce – warszawskim Annopolu i Ursusie oraz Krakowie i Poznaniu.

Obszar wszystkich czterech wspomnianych outletów znajduje się poza standardową strefą miejskiej dostępności Traficara. Od dziś – już oficjalnie, miejsca parkingowe
w charakterystycznych barwach Traficara, umożliwiają szybkie i wygodne zaparkowanie auta, lub jego wynajem i powrót z zakupami do domu w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem jest fakt, że miejsca parkingowe zawsze znajdują się niedaleko wejścia do centrum.
Ważnym celem Traficara i obietnicą marki jest dostępność usługi. Rozumiemy ją jako zapewnienie użytkownikowi samochodu w odległości nie dalszej niż 500 metrów. Aby dodatkowo zwiększyć tę dostępność, podejmujemy współpracę z partnerami, których przestrzeń parkingowa i nasza flota wspólnie tworzą unikalną wartość dla Klientów. Takim partnerem są z pewnością centra handlowe Factory – mówi Piotr Groński, Prezes w firmie Traficar.
Nasze outlety rejestrują ponad 12 milionów odwiedzin rocznie. Usługi Traficara to możliwość zaoferowania Klientom nowoczesnego, ekologicznego i modnego środka transportu. Będziemy aktywnie wspierać i promować naszego nowego partnera. Mam nadzieję, że wszystkie „traficarowe” drogi będą prowadzić do… Factory – powiedział Wincenty Zawadzki, Manager marketingu i komunikacji w firmie Neinver, będącej operatorem outletów Factory.
Współpraca z Factory odbywa się w ramach realizowanego przez Traficara programu partnerskiego. Jednym z jego elementów jest możliwość tworzenia stref parkingowych na wyłączność samochodów carsharingowych. Pełną listę lokalizacji ze specjalnymi miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla traficarów w każdym z miast można znaleźć na mapie: https://www.traficar.pl/booking

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Factory Annopol.jpg

grafika | 480 KB

Pobierz
Factory Ursus.pdf

pdf | 1,67 MB

Pobierz
Factory Ursus 2.pdf

pdf | 1,49 MB

Pobierz
Factory Poznań.jpg

grafika | 92 KB

Pobierz

Carsharing od dziś także na Śląsku i w Zagłębiu

Od dziś mieszkańcy aż czternastu miast Śląska i Zagłębia mogą korzystać z samochodów na minuty. Za sprawą Traficara podróżowanie między miastami będzie nie tylko szybsze i wygodniejsze, ale również bardziej ekologiczne.