Z Traficarem na zakupy do Factory

Z Traficarem na zakupy do Factory

Opublikowany

Traficar rozpoczyna stałą współpracę z siecią Factory. Specjalnie oznaczone miejsca parkingowe pojawiły się przy wszystkich outletach w Polsce – warszawskim Annopolu i Ursusie oraz Krakowie i Poznaniu.

Obszar wszystkich czterech wspomnianych outletów znajduje się poza standardową strefą miejskiej dostępności Traficara. Od dziś – już oficjalnie, miejsca parkingowe
w charakterystycznych barwach Traficara, umożliwiają szybkie i wygodne zaparkowanie auta, lub jego wynajem i powrót z zakupami do domu w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem jest fakt, że miejsca parkingowe zawsze znajdują się niedaleko wejścia do centrum.
Ważnym celem Traficara i obietnicą marki jest dostępność usługi. Rozumiemy ją jako zapewnienie użytkownikowi samochodu w odległości nie dalszej niż 500 metrów. Aby dodatkowo zwiększyć tę dostępność, podejmujemy współpracę z partnerami, których przestrzeń parkingowa i nasza flota wspólnie tworzą unikalną wartość dla Klientów. Takim partnerem są z pewnością centra handlowe Factory – mówi Piotr Groński, Prezes w firmie Traficar.
Nasze outlety rejestrują ponad 12 milionów odwiedzin rocznie. Usługi Traficara to możliwość zaoferowania Klientom nowoczesnego, ekologicznego i modnego środka transportu. Będziemy aktywnie wspierać i promować naszego nowego partnera. Mam nadzieję, że wszystkie „traficarowe” drogi będą prowadzić do… Factory – powiedział Wincenty Zawadzki, Manager marketingu i komunikacji w firmie Neinver, będącej operatorem outletów Factory.
Współpraca z Factory odbywa się w ramach realizowanego przez Traficara programu partnerskiego. Jednym z jego elementów jest możliwość tworzenia stref parkingowych na wyłączność samochodów carsharingowych. Pełną listę lokalizacji ze specjalnymi miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla traficarów w każdym z miast można znaleźć na mapie: https://www.traficar.pl/booking

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Factory Annopol.jpg

grafika | 480 KB

Pobierz
Factory Ursus.pdf

pdf | 1,67 MB

Pobierz
Factory Ursus 2.pdf

pdf | 1,49 MB

Pobierz
Factory Poznań.jpg

grafika | 92 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.