Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem
Kopiuj tekst
Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem

Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem

Od kwietnia Traficar rozpoczął współpracę z firmą Siemens. Kooperacja obejmuje stworzenie strefy parkingowej dla samochodów Traficara przy siedzibie Siemensa, a także umowę ramową, na podstawie której pracownicy partnera mogą korzystać z usługi Traficara. Siemens to pierwsza w Polsce tak duża firma, która zdecydowała się na skorzystanie z usług carsharingowych.

Współpraca Traficara i Siemensa to ważna zmiana w myśleniu o mobilności z biznesie. Pierwszy raz w Polsce tak duża organizacja zdecydowała się na wdrożenie innowacyjnej usługi carsharingu, która będzie alternatywą oraz dopełnieniem innych form transportu. Partnerstwo, poza sferą biznesową, to również okazja dotarcia do blisko 1000 pracowników firmy Siemens, którzy korzystając z usługi w pracy zapewne chętniej wybiorą tę formę podróży w celach prywatnych.
W pierwszym okresie obecności Traficara na polskim rynku usługa była identyfikowana wyłącznie z rozwiązaniem dla osób prywatnych. Przykład Siemensa pokazuje, że coraz więcej organizacji dostrzega zalety carsharingu. Cieszymy się, że to właśnie Traficar jest liderem w zakresie szerzenia idei współdzielenia w Polsce także w biznesie – mówi Piotr Groński, Prezes w firmie Traficar.
Zrównoważony rozwój i ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska to ważne elementy naszej strategii. Stale szukamy optymalnych i efektywnych rozwiązań we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą Traficar. Chcemy, by nasi pracownicy mogli korzystać z innowacyjnych rozwiązań transportowych i świadomie decydować o ich wyborze – podkreśla Dominika Żwirbla-Kalman, dyrektor działu zakupów Siemens Sp. z o.o.
Współpraca z firmą Siemens pokazuje, że Traficar to organizacja carsharingowa w pełni gotowa i przygotowana do obsługi klientów biznesowych. Z myślą o ich potrzebach Traficar, przygotował m.in. specjalny panel administracyjny dający dostęp do informacji o przejazdach pracowników oraz umowę ramową o współpracy.
Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii Ci
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.