Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem
Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem

Traficar rozpoczyna współpracę z Siemensem

Opublikowany

Od kwietnia Traficar rozpoczął współpracę z firmą Siemens. Kooperacja obejmuje stworzenie strefy parkingowej dla samochodów Traficara przy siedzibie Siemensa, a także umowę ramową, na podstawie której pracownicy partnera mogą korzystać z usługi Traficara. Siemens to pierwsza w Polsce tak duża firma, która zdecydowała się na skorzystanie z usług carsharingowych.

Współpraca Traficara i Siemensa to ważna zmiana w myśleniu o mobilności z biznesie. Pierwszy raz w Polsce tak duża organizacja zdecydowała się na wdrożenie innowacyjnej usługi carsharingu, która będzie alternatywą oraz dopełnieniem innych form transportu. Partnerstwo, poza sferą biznesową, to również okazja dotarcia do blisko 1000 pracowników firmy Siemens, którzy korzystając z usługi w pracy zapewne chętniej wybiorą tę formę podróży w celach prywatnych.
W pierwszym okresie obecności Traficara na polskim rynku usługa była identyfikowana wyłącznie z rozwiązaniem dla osób prywatnych. Przykład Siemensa pokazuje, że coraz więcej organizacji dostrzega zalety carsharingu. Cieszymy się, że to właśnie Traficar jest liderem w zakresie szerzenia idei współdzielenia w Polsce także w biznesie – mówi Piotr Groński, Prezes w firmie Traficar.
Zrównoważony rozwój i ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska to ważne elementy naszej strategii. Stale szukamy optymalnych i efektywnych rozwiązań we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą Traficar. Chcemy, by nasi pracownicy mogli korzystać z innowacyjnych rozwiązań transportowych i świadomie decydować o ich wyborze – podkreśla Dominika Żwirbla-Kalman, dyrektor działu zakupów Siemens Sp. z o.o.
Współpraca z firmą Siemens pokazuje, że Traficar to organizacja carsharingowa w pełni gotowa i przygotowana do obsługi klientów biznesowych. Z myślą o ich potrzebach Traficar, przygotował m.in. specjalny panel administracyjny dający dostęp do informacji o przejazdach pracowników oraz umowę ramową o współpracy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.