Auto na minuty jako benefit dla pracowników

Auto na minuty jako benefit dla pracowników

Opublikowany

W kwietniu tego roku MyBenefit włączył do swojego portfolio nową usługę na rynku benefitów pozapłacowych. Użytkownicy tej największej w Polsce kafeterii benefitów będą mogli skorzystać z coraz bardziej popularnej oferty Traficar i wynająć auto na minuty.

Samochody Traficara dostępne są już w 6 największych aglomeracjach w Polsce. Wynajem auta na minuty możliwy jest bez zbędnych formalności, a intuicyjna aplikacja na smartfony pozwala na szybką lokalizację najbliższego pojazdu i zarezerwowanie go w dowolnym momencie. Użytkownik płaci wyłącznie za faktycznie przejechane kilometry i czas używania samochodu, a po zakończonym wynajmie może pozostawić go w dowolnym miejscu.
Carsharing jest w Polsce coraz bardziej popularny, jednak do tej pory nie był tak często proponowany przez pracodawców jako benefit. Teraz, dzięki współpracy Traficar z MyBenefit, stanie się bardziej dostępny - vouchery wartościowe Traficara, dostępne w 3 uniwersalnych nominałach, będzie można zakupić online, w Kafeterii MyBenefit.
Rozpoczęcie współpracy z MyBenefit to dla Traficar de facto jednoczesne dotarcie do wielu nowych podmiotów biznesowych, które zapewniają pracownikom udział w programie. Wprowadzenie carsharingu do pakietu usług MyBenefit to ważny krok w popularyzowaniu współdzielenia samochodów w Polsce. Jednocześnie o usłudze ma szanse dowiedzieć się 250 tysięcy użytkowników, którzy jeśli dotąd nie znali usługi lub nie zdecydowali się na skorzystanie z niej, teraz dodatkowo posiadają na ten cel pracownicze środki finansowe – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Z Kafeterii MyBenefit na co dzień korzysta około 250 000 pracowników firm z całej Polski. W ramach indywidualnego konta każdy z nich samodzielnie zarządza środkami od pracodawcy, pochodzącymi z Zakładowego Funduszu Środków Socjalnych lub dodatkowych programów premiowych i motywacyjnych. Platforma dostępna jest online i zawiera tysiące propozycji benefitów kulturalnych, turystycznych, sportowych i rekreacyjnych.
Z uwagą obserwujemy, co dzieje się na rynku usług w Polsce, nie tylko w branży świadczeń pozapłacowych. Obok coraz popularniejszego carsharingu również nie mogliśmy przejść obojętnie – jesteśmy przekonani, że taką propozycją odpowiemy na potrzeby wielu naszych Klientów, którzy na co dzień mieszkają i pracują w dużych miastach i muszą przemieszczać się szybko i sprawnie między różnymi lokalizacjami. Nie mamy wątpliwości co do tego, że wybraliśmy najlepszego w Polsce dostawcę tego typu usług i mamy nadzieję wspólnie rozwijać i promować ideę wynajmu samochodów na minuty – mówi Iga Miśta, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w MyBenefit.
Więcej informacji nt. działania usługi i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”

Kopiuj tekst

Udostępnij

Traficar rośnie w Trójmieście

Z początkiem kwietnia Traficar rozpoczął rozbudowę usługi w Trójmieście. Zwiększono zasięg strefy, a flotę zasiliło 100 nowych pojazdów. Kierunki rozwoju usługi zostały wskazane marce przez samych użytkowników, którzy szybko docenili i polubili Traficara na tyle, by wyraźnie zgłaszać, że chcą go mieć bliżej i więcej.