Auto na minuty jako benefit dla pracowników
Kopiuj tekst

Auto na minuty jako benefit dla pracowników

W kwietniu tego roku MyBenefit włączył do swojego portfolio nową usługę na rynku benefitów pozapłacowych. Użytkownicy tej największej w Polsce kafeterii benefitów będą mogli skorzystać z coraz bardziej popularnej oferty Traficar i wynająć auto na minuty.

Samochody Traficara dostępne są już w 6 największych aglomeracjach w Polsce. Wynajem auta na minuty możliwy jest bez zbędnych formalności, a intuicyjna aplikacja na smartfony pozwala na szybką lokalizację najbliższego pojazdu i zarezerwowanie go w dowolnym momencie. Użytkownik płaci wyłącznie za faktycznie przejechane kilometry i czas używania samochodu, a po zakończonym wynajmie może pozostawić go w dowolnym miejscu.
Carsharing jest w Polsce coraz bardziej popularny, jednak do tej pory nie był tak często proponowany przez pracodawców jako benefit. Teraz, dzięki współpracy Traficar z MyBenefit, stanie się bardziej dostępny - vouchery wartościowe Traficara, dostępne w 3 uniwersalnych nominałach, będzie można zakupić online, w Kafeterii MyBenefit.
Rozpoczęcie współpracy z MyBenefit to dla Traficar de facto jednoczesne dotarcie do wielu nowych podmiotów biznesowych, które zapewniają pracownikom udział w programie. Wprowadzenie carsharingu do pakietu usług MyBenefit to ważny krok w popularyzowaniu współdzielenia samochodów w Polsce. Jednocześnie o usłudze ma szanse dowiedzieć się 250 tysięcy użytkowników, którzy jeśli dotąd nie znali usługi lub nie zdecydowali się na skorzystanie z niej, teraz dodatkowo posiadają na ten cel pracownicze środki finansowe – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Z Kafeterii MyBenefit na co dzień korzysta około 250 000 pracowników firm z całej Polski. W ramach indywidualnego konta każdy z nich samodzielnie zarządza środkami od pracodawcy, pochodzącymi z Zakładowego Funduszu Środków Socjalnych lub dodatkowych programów premiowych i motywacyjnych. Platforma dostępna jest online i zawiera tysiące propozycji benefitów kulturalnych, turystycznych, sportowych i rekreacyjnych.
Z uwagą obserwujemy, co dzieje się na rynku usług w Polsce, nie tylko w branży świadczeń pozapłacowych. Obok coraz popularniejszego carsharingu również nie mogliśmy przejść obojętnie – jesteśmy przekonani, że taką propozycją odpowiemy na potrzeby wielu naszych Klientów, którzy na co dzień mieszkają i pracują w dużych miastach i muszą przemieszczać się szybko i sprawnie między różnymi lokalizacjami. Nie mamy wątpliwości co do tego, że wybraliśmy najlepszego w Polsce dostawcę tego typu usług i mamy nadzieję wspólnie rozwijać i promować ideę wynajmu samochodów na minuty – mówi Iga Miśta, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w MyBenefit.
Więcej informacji nt. działania usługi i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”
Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii Ci
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.