Auto na minuty jako benefit dla pracowników

Auto na minuty jako benefit dla pracowników

Opublikowany

W kwietniu tego roku MyBenefit włączył do swojego portfolio nową usługę na rynku benefitów pozapłacowych. Użytkownicy tej największej w Polsce kafeterii benefitów będą mogli skorzystać z coraz bardziej popularnej oferty Traficar i wynająć auto na minuty.

Samochody Traficara dostępne są już w 6 największych aglomeracjach w Polsce. Wynajem auta na minuty możliwy jest bez zbędnych formalności, a intuicyjna aplikacja na smartfony pozwala na szybką lokalizację najbliższego pojazdu i zarezerwowanie go w dowolnym momencie. Użytkownik płaci wyłącznie za faktycznie przejechane kilometry i czas używania samochodu, a po zakończonym wynajmie może pozostawić go w dowolnym miejscu.
Carsharing jest w Polsce coraz bardziej popularny, jednak do tej pory nie był tak często proponowany przez pracodawców jako benefit. Teraz, dzięki współpracy Traficar z MyBenefit, stanie się bardziej dostępny - vouchery wartościowe Traficara, dostępne w 3 uniwersalnych nominałach, będzie można zakupić online, w Kafeterii MyBenefit.
Rozpoczęcie współpracy z MyBenefit to dla Traficar de facto jednoczesne dotarcie do wielu nowych podmiotów biznesowych, które zapewniają pracownikom udział w programie. Wprowadzenie carsharingu do pakietu usług MyBenefit to ważny krok w popularyzowaniu współdzielenia samochodów w Polsce. Jednocześnie o usłudze ma szanse dowiedzieć się 250 tysięcy użytkowników, którzy jeśli dotąd nie znali usługi lub nie zdecydowali się na skorzystanie z niej, teraz dodatkowo posiadają na ten cel pracownicze środki finansowe – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Z Kafeterii MyBenefit na co dzień korzysta około 250 000 pracowników firm z całej Polski. W ramach indywidualnego konta każdy z nich samodzielnie zarządza środkami od pracodawcy, pochodzącymi z Zakładowego Funduszu Środków Socjalnych lub dodatkowych programów premiowych i motywacyjnych. Platforma dostępna jest online i zawiera tysiące propozycji benefitów kulturalnych, turystycznych, sportowych i rekreacyjnych.
Z uwagą obserwujemy, co dzieje się na rynku usług w Polsce, nie tylko w branży świadczeń pozapłacowych. Obok coraz popularniejszego carsharingu również nie mogliśmy przejść obojętnie – jesteśmy przekonani, że taką propozycją odpowiemy na potrzeby wielu naszych Klientów, którzy na co dzień mieszkają i pracują w dużych miastach i muszą przemieszczać się szybko i sprawnie między różnymi lokalizacjami. Nie mamy wątpliwości co do tego, że wybraliśmy najlepszego w Polsce dostawcę tego typu usług i mamy nadzieję wspólnie rozwijać i promować ideę wynajmu samochodów na minuty – mówi Iga Miśta, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w MyBenefit.
Więcej informacji nt. działania usługi i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.