Traficarem do Atrium Targówek

Traficarem do Atrium Targówek

Opublikowany

Od dziś klienci Traficara i Atrium Targówek mogą robić zakupy wygodniej i szybciej. Dzięki współpracy obu firm przed centrum handlowym powstały specjalne miejsca dla carsharingowych samochodów Traficara, z których klienci mogą rozpoczynać i kończyć wynajem.

Trzy miejsca parkingowe Traficara przy Atrium Targówek znajdują się w sektorze D3, przy środkowym wyjściu od strony stacji paliw. Miejsca są dostępne przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń. W sytuacji, gdy przestrzeń dla samochodu carsharingowego jest zajęta, użytkownik może zakończyć wynajem w innym dowolnym miejscu na terenie całego parkingu.
Z nieskrywaną satysfakcją obserwujemy rosnącą popularność usług carsharingowych i zainteresowanie nimi wśród naszych partnerów. Centra handlowe to doskonały przykład obiektów, w których funkcjonalność samochodów na minuty doskonale się sprawdza. Atrium Targówek ze względu na swoją lokalizację umożliwia spokojne zakupy
z dala od zgiełku centrum miasta, które teraz dzięki obecności Traficara są jeszcze wygodniejsze, a powrót do domu łatwiejszy 
– mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Atrium Targówek, udostępniając powierzchnię dla pojazdów firmy Traficar, przyczynia się do rozwoju infrastruktury, której potrzebują użytkownicy samochodów carsharingowych. Dzięki aplikacji Traficar można szybko i bez kłopotu wynająć samochód, np. gdy okaże się, że nie zabierzemy się ze wszystkimi zakupami do domu. Dzięki przedsięwzięciu mamy wkład w popularyzację idei carsharingu, która sprzyja ograniczaniu pojazdów w mieście, oraz – docelowo – w jakość powietrza, którym oddychamy. Jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić do wizyty w naszym centrum również klientów niezmotoryzowanych – dodaje Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Targówek.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar & Atrium Targówek_2.jpg

grafika | 402 KB

Pobierz
Traficar & Atrium Targówek_1.jpg

grafika | 356 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.