Traficarem do Atrium Targówek

Traficarem do Atrium Targówek

Opublikowany

Od dziś klienci Traficara i Atrium Targówek mogą robić zakupy wygodniej i szybciej. Dzięki współpracy obu firm przed centrum handlowym powstały specjalne miejsca dla carsharingowych samochodów Traficara, z których klienci mogą rozpoczynać i kończyć wynajem.

Trzy miejsca parkingowe Traficara przy Atrium Targówek znajdują się w sektorze D3, przy środkowym wyjściu od strony stacji paliw. Miejsca są dostępne przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń. W sytuacji, gdy przestrzeń dla samochodu carsharingowego jest zajęta, użytkownik może zakończyć wynajem w innym dowolnym miejscu na terenie całego parkingu.
Z nieskrywaną satysfakcją obserwujemy rosnącą popularność usług carsharingowych i zainteresowanie nimi wśród naszych partnerów. Centra handlowe to doskonały przykład obiektów, w których funkcjonalność samochodów na minuty doskonale się sprawdza. Atrium Targówek ze względu na swoją lokalizację umożliwia spokojne zakupy
z dala od zgiełku centrum miasta, które teraz dzięki obecności Traficara są jeszcze wygodniejsze, a powrót do domu łatwiejszy 
– mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Atrium Targówek, udostępniając powierzchnię dla pojazdów firmy Traficar, przyczynia się do rozwoju infrastruktury, której potrzebują użytkownicy samochodów carsharingowych. Dzięki aplikacji Traficar można szybko i bez kłopotu wynająć samochód, np. gdy okaże się, że nie zabierzemy się ze wszystkimi zakupami do domu. Dzięki przedsięwzięciu mamy wkład w popularyzację idei carsharingu, która sprzyja ograniczaniu pojazdów w mieście, oraz – docelowo – w jakość powietrza, którym oddychamy. Jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić do wizyty w naszym centrum również klientów niezmotoryzowanych – dodaje Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Targówek.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar & Atrium Targówek_2.jpg

grafika | 402 KB

Pobierz
Traficar & Atrium Targówek_1.jpg

grafika | 356 KB

Pobierz

TrafiCargo od dziś także w Bydgoszczy, Lublinie i Łodzi!

Uruchomiona przez Traficara w połowie maja br. usługa TrafiCargo wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Od dziś dostawcze samochody Renault Kangoo Van są również dostępne przy sklepach IKEA w Bydgoszczy, Lublinie i Łodzi, choć w tych miastach nie funkcjonuje tradycyjny model carsharingowy Traficara.