Traficarem do Atrium Targówek

Traficarem do Atrium Targówek

Opublikowany

Od dziś klienci Traficara i Atrium Targówek mogą robić zakupy wygodniej i szybciej. Dzięki współpracy obu firm przed centrum handlowym powstały specjalne miejsca dla carsharingowych samochodów Traficara, z których klienci mogą rozpoczynać i kończyć wynajem.

Trzy miejsca parkingowe Traficara przy Atrium Targówek znajdują się w sektorze D3, przy środkowym wyjściu od strony stacji paliw. Miejsca są dostępne przez całą dobę, bez żadnych ograniczeń. W sytuacji, gdy przestrzeń dla samochodu carsharingowego jest zajęta, użytkownik może zakończyć wynajem w innym dowolnym miejscu na terenie całego parkingu.
Z nieskrywaną satysfakcją obserwujemy rosnącą popularność usług carsharingowych i zainteresowanie nimi wśród naszych partnerów. Centra handlowe to doskonały przykład obiektów, w których funkcjonalność samochodów na minuty doskonale się sprawdza. Atrium Targówek ze względu na swoją lokalizację umożliwia spokojne zakupy
z dala od zgiełku centrum miasta, które teraz dzięki obecności Traficara są jeszcze wygodniejsze, a powrót do domu łatwiejszy 
– mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Atrium Targówek, udostępniając powierzchnię dla pojazdów firmy Traficar, przyczynia się do rozwoju infrastruktury, której potrzebują użytkownicy samochodów carsharingowych. Dzięki aplikacji Traficar można szybko i bez kłopotu wynająć samochód, np. gdy okaże się, że nie zabierzemy się ze wszystkimi zakupami do domu. Dzięki przedsięwzięciu mamy wkład w popularyzację idei carsharingu, która sprzyja ograniczaniu pojazdów w mieście, oraz – docelowo – w jakość powietrza, którym oddychamy. Jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić do wizyty w naszym centrum również klientów niezmotoryzowanych – dodaje Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Targówek.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar & Atrium Targówek_2.jpg

grafika | 402 KB

Pobierz
Traficar & Atrium Targówek_1.jpg

grafika | 356 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Zmiana strefy w aglomeracji śląskiej

temu

Traficar zmienia zasięg swojej strefy na terenie aglomeracji śląskiej. W efekcie tej zmiany od 7 sierpnia strefa obejmie wybrane rejony Katowic, Chorzowa oraz lotnisko w Pyrzowicach. Dzięki optymalizacji granic strefy znacząco zmniejszy się dystans, który należy pokonać by wynająć samochód, co poprawi dostępność, a tym samym komfort korzystania z usługi.
Dodatkowe 100 traficarów w Trójmieście i Warszawie

temu

Traficar rozbudowuje flotę w Trójmieście i Warszawie. Do dotychczas dostępnych w obu miastach 300 samochodów dołączyło 100 kolejnych. Rozwój usługi został poprzedzony uważną obserwacją zachowania i zapotrzebowania użytkowników, którzy coraz chętniej, częściej i bardziej świadomie korzystają z carsharingu.
Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

temu

Mobilne miasto i innowacyjna idea smart city dotyczą nie tylko środków transportów, ale również miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom miasta i jego mieszkańców Traficar i centrum handlowe Serenada rozpoczęły współpracę, której efektem jest stworzenie przy galerii specjalnej przestrzeni parkingowej dla pojazdów carsharingowych.