TrafiCargo rośnie z Castoramą!

TrafiCargo rośnie z Castoramą!

Opublikowany

7 nowych samochodów na minuty w Krakowie i Warszawie

Dziś flota TrafiCargo powiększyła się o 7 nowych samochodów. Usługa poszerza swój zasięg dzięki rozbudowie współpracy z siecią Castorama. W jej ramach klienci dotychczas mieli do dyspozycji dwa dostawcze Renault Kangoo Van w Poznaniu. Dziś trzy nowe samochody stanęły na terenie parkingu Castoramy w Krakowie przy ul. Pilotów 6 i cztery w Warszawie przy ul. Popularnej 71.

Wraz z uruchomieniem usługi przy dwóch nowych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie jej flota liczy łącznie 51 pojazdów. 42 znajdują się pod sklepami IKEA, a 9 na parkingu przy sklepach Castoramy – przy ul. Haliny Konopackiej 20 w Poznaniu (2 szt.), przy ul. Pilotów 6 w Krakowie (3 szt.) i przy ul. Popularnej 71 w Warszawie (4 szt.).
Naszym celem jest zapewnienie klientom jak największego wsparcia podczas budowy i ulepszania domów. Właśnie dlatego, oprócz produktów potrzebnych do realizacji małych i dużych projektów, udostępniamy im również wiele pomocnych usług. Likwidujemy tym samym bariery, jakie klienci mogą napotkać podczas prac. Możliwość korzystania z TrafiCargo idealnie wpisuje się w naszą filozofię rozwoju działalności. Sprawdziła się już w jednym z naszych sklepów, dlatego rozszerzamy ją o kolejne lokalizacje – mówi Piotr Waligóra, Dyrektor sklepu Castorama Warszawa – Popularna.
Sposób działania wynajmu samochodów dostawczych jest wyjątkowo prosty i intuicyjny. Wystarczy mieć zainstalowaną w telefonie aplikację Traficar i po zakończeniu zakupów zarezerwować jeden z pojazdów, stojących na specjalnie wyznaczonych miejscach przy wyjściu ze sklepu. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd. Kluczyki i komplet dokumentów czekają w schowku. Do wynajęcia pojazdu w ramach TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kalkulację kosztów przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees
Opłaty za korzystanie z TrafiCargo są takie same jak w przypadku Traficara – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Usługa działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Miejsca, na których można parkować są widoczne w aplikacji.
TrafiCargo to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują transportu produktów o nietypowych gabarytach. Tego zwykle wymagają meble i produkty potrzebne do wszelkiego rodzaju remontów. W tym kontekście nasza współpraca z siecią IKEA, a teraz również z kolejnymi sklepami Castorama to doskonałe wzajemne uzupełnienie. Klienci obu sieci nie muszą powstrzymywać się przed zrobieniem większych zakupów. Co więcej mogą zaplanować remont mieszkania albo przeprowadzkę z dnia na dzień. Wystarczy skorzystać z TrafiCargo tuż po wyjściu ze sklepu. Rosnąca popularność TrafiCargo wśród kolejnych partnerów potwierdza, że to usługa doskonale odpowiadająca na potrzeby klientów, której na rynku brakowało – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TrafiCargo&Castorama_2.jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_4.jpg

grafika | 3,67 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_3.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_1.jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

temu

Mobilne miasto i innowacyjna idea smart city dotyczą nie tylko środków transportów, ale również miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom miasta i jego mieszkańców Traficar i centrum handlowe Serenada rozpoczęły współpracę, której efektem jest stworzenie przy galerii specjalnej przestrzeni parkingowej dla pojazdów carsharingowych.
Carsharing Traficara w ofercie Avivy

temu

Traficar rozpoczął współpracę z Avivą, jednym z najbardziej znanych ubezpieczycieli w Polsce. W jej ramach oferuje usługę carsharingową jako alternatywę wobec tradycyjnego auta zastępczego. Oferta jest dostępna w 24 miastach, w których działa Traficar.
TrafiCargo od dziś także w Bydgoszczy, Lublinie i Łodzi!

temu

Uruchomiona przez Traficara w połowie maja br. usługa TrafiCargo wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Od dziś dostawcze samochody Renault Kangoo Van są również dostępne przy sklepach IKEA w Bydgoszczy, Lublinie i Łodzi, choć w tych miastach nie funkcjonuje tradycyjny model carsharingowy Traficara.
Traficarem do Atrium Targówek

temu

Od dziś klienci Traficara i Atrium Targówek mogą robić zakupy wygodniej i szybciej. Dzięki współpracy obu firm przed centrum handlowym powstały specjalne miejsca dla carsharingowych samochodów Traficara, z których klienci mogą rozpoczynać i kończyć wynajem.

Carsharing Traficara w ofercie Avivy

Traficar rozpoczął współpracę z Avivą, jednym z najbardziej znanych ubezpieczycieli w Polsce. W jej ramach oferuje usługę carsharingową jako alternatywę wobec tradycyjnego auta zastępczego. Oferta jest dostępna w 24 miastach, w których działa Traficar.