TrafiCargo rośnie z Castoramą!

TrafiCargo rośnie z Castoramą!

7 nowych samochodów na minuty w Krakowie i Warszawie

Dziś flota TrafiCargo powiększyła się o 7 nowych samochodów. Usługa poszerza swój zasięg dzięki rozbudowie współpracy z siecią Castorama. W jej ramach klienci dotychczas mieli do dyspozycji dwa dostawcze Renault Kangoo Van w Poznaniu. Dziś trzy nowe samochody stanęły na terenie parkingu Castoramy w Krakowie przy ul. Pilotów 6 i cztery w Warszawie przy ul. Popularnej 71.

Wraz z uruchomieniem usługi przy dwóch nowych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie jej flota liczy łącznie 51 pojazdów. 42 znajdują się pod sklepami IKEA, a 9 na parkingu przy sklepach Castoramy – przy ul. Haliny Konopackiej 20 w Poznaniu (2 szt.), przy ul. Pilotów 6 w Krakowie (3 szt.) i przy ul. Popularnej 71 w Warszawie (4 szt.).
Naszym celem jest zapewnienie klientom jak największego wsparcia podczas budowy i ulepszania domów. Właśnie dlatego, oprócz produktów potrzebnych do realizacji małych i dużych projektów, udostępniamy im również wiele pomocnych usług. Likwidujemy tym samym bariery, jakie klienci mogą napotkać podczas prac. Możliwość korzystania z TrafiCargo idealnie wpisuje się w naszą filozofię rozwoju działalności. Sprawdziła się już w jednym z naszych sklepów, dlatego rozszerzamy ją o kolejne lokalizacje – mówi Piotr Waligóra, Dyrektor sklepu Castorama Warszawa – Popularna.
Sposób działania wynajmu samochodów dostawczych jest wyjątkowo prosty i intuicyjny. Wystarczy mieć zainstalowaną w telefonie aplikację Traficar i po zakończeniu zakupów zarezerwować jeden z pojazdów, stojących na specjalnie wyznaczonych miejscach przy wyjściu ze sklepu. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd. Kluczyki i komplet dokumentów czekają w schowku. Do wynajęcia pojazdu w ramach TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kalkulację kosztów przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees
Opłaty za korzystanie z TrafiCargo są takie same jak w przypadku Traficara – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Usługa działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Miejsca, na których można parkować są widoczne w aplikacji.
TrafiCargo to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują transportu produktów o nietypowych gabarytach. Tego zwykle wymagają meble i produkty potrzebne do wszelkiego rodzaju remontów. W tym kontekście nasza współpraca z siecią IKEA, a teraz również z kolejnymi sklepami Castorama to doskonałe wzajemne uzupełnienie. Klienci obu sieci nie muszą powstrzymywać się przed zrobieniem większych zakupów. Co więcej mogą zaplanować remont mieszkania albo przeprowadzkę z dnia na dzień. Wystarczy skorzystać z TrafiCargo tuż po wyjściu ze sklepu. Rosnąca popularność TrafiCargo wśród kolejnych partnerów potwierdza, że to usługa doskonale odpowiadająca na potrzeby klientów, której na rynku brakowało – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.
Załączniki

Pobierz wszystkie

TrafiCargo&Castorama_2.jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_4.jpg

grafika | 3,67 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_3.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_1.jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii Ci
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.