TrafiCargo rośnie z Castoramą!

TrafiCargo rośnie z Castoramą!

Opublikowany

7 nowych samochodów na minuty w Krakowie i Warszawie

Dziś flota TrafiCargo powiększyła się o 7 nowych samochodów. Usługa poszerza swój zasięg dzięki rozbudowie współpracy z siecią Castorama. W jej ramach klienci dotychczas mieli do dyspozycji dwa dostawcze Renault Kangoo Van w Poznaniu. Dziś trzy nowe samochody stanęły na terenie parkingu Castoramy w Krakowie przy ul. Pilotów 6 i cztery w Warszawie przy ul. Popularnej 71.

Wraz z uruchomieniem usługi przy dwóch nowych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie jej flota liczy łącznie 51 pojazdów. 42 znajdują się pod sklepami IKEA, a 9 na parkingu przy sklepach Castoramy – przy ul. Haliny Konopackiej 20 w Poznaniu (2 szt.), przy ul. Pilotów 6 w Krakowie (3 szt.) i przy ul. Popularnej 71 w Warszawie (4 szt.).
Naszym celem jest zapewnienie klientom jak największego wsparcia podczas budowy i ulepszania domów. Właśnie dlatego, oprócz produktów potrzebnych do realizacji małych i dużych projektów, udostępniamy im również wiele pomocnych usług. Likwidujemy tym samym bariery, jakie klienci mogą napotkać podczas prac. Możliwość korzystania z TrafiCargo idealnie wpisuje się w naszą filozofię rozwoju działalności. Sprawdziła się już w jednym z naszych sklepów, dlatego rozszerzamy ją o kolejne lokalizacje – mówi Piotr Waligóra, Dyrektor sklepu Castorama Warszawa – Popularna.
Sposób działania wynajmu samochodów dostawczych jest wyjątkowo prosty i intuicyjny. Wystarczy mieć zainstalowaną w telefonie aplikację Traficar i po zakończeniu zakupów zarezerwować jeden z pojazdów, stojących na specjalnie wyznaczonych miejscach przy wyjściu ze sklepu. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd. Kluczyki i komplet dokumentów czekają w schowku. Do wynajęcia pojazdu w ramach TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kalkulację kosztów przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees
Opłaty za korzystanie z TrafiCargo są takie same jak w przypadku Traficara – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Usługa działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Miejsca, na których można parkować są widoczne w aplikacji.
TrafiCargo to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują transportu produktów o nietypowych gabarytach. Tego zwykle wymagają meble i produkty potrzebne do wszelkiego rodzaju remontów. W tym kontekście nasza współpraca z siecią IKEA, a teraz również z kolejnymi sklepami Castorama to doskonałe wzajemne uzupełnienie. Klienci obu sieci nie muszą powstrzymywać się przed zrobieniem większych zakupów. Co więcej mogą zaplanować remont mieszkania albo przeprowadzkę z dnia na dzień. Wystarczy skorzystać z TrafiCargo tuż po wyjściu ze sklepu. Rosnąca popularność TrafiCargo wśród kolejnych partnerów potwierdza, że to usługa doskonale odpowiadająca na potrzeby klientów, której na rynku brakowało – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TrafiCargo&Castorama_2.jpg

grafika | 3,8 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_4.jpg

grafika | 3,67 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_3.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz
TrafiCargo&Castorama_1.jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.