Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

Opublikowany

Mobilne miasto i innowacyjna idea smart city dotyczą nie tylko środków transportów, ale również miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom miasta i jego mieszkańców Traficar i centrum handlowe Serenada rozpoczęły współpracę, której efektem jest stworzenie przy galerii specjalnej przestrzeni parkingowej dla pojazdów carsharingowych.

W ramach współpracy centrum udostępniło dwa specjalne miejsca parkingowe z logo i w kolorze Traficara. Miejsca są zlokalizowane na parkingu zewnętrznym, tuż za wjazdem. Można z nich korzystać przez całą dobę.
Centrum handlowe Serenada to nasz pierwszy partner biznesowy w tej części Krakowa. Jesteśmy przekonani, że zwiększenie dostępności usługi za sprawą specjalnych miejsc parkingowych będzie znaczącym udogodnieniem dla klientów naszych i centrum. Cieszymy, że się, że nowoczesne lokalizacje jak Serenada dostrzegają zalety carsharingu
i wspólnie z nami chcą uczestniczyć w projekcie budowania smart city
– mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Współpraca z Traficarem, to nie tylko odpowiedź na potrzeby naszych klientów, ale również ukłon w stronę mieszkańców Krakowa, którzy w prosty sposób będą mogli korzystać ze specjalnych miejsc parkingowych usytuowanych przy Centrum Serenada. To również kolejna możliwość dotarcia do nas z innych części Krakowa – wyjaśnia dyrektor Centrum Serenada, Marek Ciszewski.
Obecnie mieszkańcy Krakowa w ramach floty Traficara mają do dyspozycji 300 pojazdów. Dzięki wygodnemu otwartemu modelowi parkowania (tzw. free-floating) można je wynajmować i oddawać w dowolnym miejscu w mieście w ramach strefy widocznej w aplikacji. Współpraca z partnerami takimi jak centrum handlowe Serenada stanowi dodatkową przestrzeń parkingową usługi. Więcej informacji na temat Traficara i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar&Serenada_8.JPG

grafika | 2,61 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_6.JPG

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_5.JPG

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_3JPG.JPG

grafika | 2,41 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_4.JPG

grafika | 2,3 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_9.JPG

grafika | 2,13 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_7.JPG

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_10.jpg

grafika | 97,8 KB

Pobierz
Traficar&Serenada_2.jpg

grafika | 96,7 KB

Pobierz
Traficar&Serenada_1.jpg

grafika | 95,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.