Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

Opublikowany

Mobilne miasto i innowacyjna idea smart city dotyczą nie tylko środków transportów, ale również miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom miasta i jego mieszkańców Traficar i centrum handlowe Serenada rozpoczęły współpracę, której efektem jest stworzenie przy galerii specjalnej przestrzeni parkingowej dla pojazdów carsharingowych.

W ramach współpracy centrum udostępniło dwa specjalne miejsca parkingowe z logo i w kolorze Traficara. Miejsca są zlokalizowane na parkingu zewnętrznym, tuż za wjazdem. Można z nich korzystać przez całą dobę.
Centrum handlowe Serenada to nasz pierwszy partner biznesowy w tej części Krakowa. Jesteśmy przekonani, że zwiększenie dostępności usługi za sprawą specjalnych miejsc parkingowych będzie znaczącym udogodnieniem dla klientów naszych i centrum. Cieszymy, że się, że nowoczesne lokalizacje jak Serenada dostrzegają zalety carsharingu
i wspólnie z nami chcą uczestniczyć w projekcie budowania smart city
– mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Współpraca z Traficarem, to nie tylko odpowiedź na potrzeby naszych klientów, ale również ukłon w stronę mieszkańców Krakowa, którzy w prosty sposób będą mogli korzystać ze specjalnych miejsc parkingowych usytuowanych przy Centrum Serenada. To również kolejna możliwość dotarcia do nas z innych części Krakowa – wyjaśnia dyrektor Centrum Serenada, Marek Ciszewski.
Obecnie mieszkańcy Krakowa w ramach floty Traficara mają do dyspozycji 300 pojazdów. Dzięki wygodnemu otwartemu modelowi parkowania (tzw. free-floating) można je wynajmować i oddawać w dowolnym miejscu w mieście w ramach strefy widocznej w aplikacji. Współpraca z partnerami takimi jak centrum handlowe Serenada stanowi dodatkową przestrzeń parkingową usługi. Więcej informacji na temat Traficara i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar&Serenada_8.JPG

grafika | 2,61 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_6.JPG

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_5.JPG

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_3JPG.JPG

grafika | 2,41 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_4.JPG

grafika | 2,3 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_9.JPG

grafika | 2,13 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_7.JPG

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Traficar&Serenada_10.jpg

grafika | 97,8 KB

Pobierz
Traficar&Serenada_2.jpg

grafika | 96,7 KB

Pobierz
Traficar&Serenada_1.jpg

grafika | 95,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Zmiana strefy w aglomeracji śląskiej

temu

Traficar zmienia zasięg swojej strefy na terenie aglomeracji śląskiej. W efekcie tej zmiany od 7 sierpnia strefa obejmie wybrane rejony Katowic, Chorzowa oraz lotnisko w Pyrzowicach. Dzięki optymalizacji granic strefy znacząco zmniejszy się dystans, który należy pokonać by wynająć samochód, co poprawi dostępność, a tym samym komfort korzystania z usługi.
Dodatkowe 100 traficarów w Trójmieście i Warszawie

temu

Traficar rozbudowuje flotę w Trójmieście i Warszawie. Do dotychczas dostępnych w obu miastach 300 samochodów dołączyło 100 kolejnych. Rozwój usługi został poprzedzony uważną obserwacją zachowania i zapotrzebowania użytkowników, którzy coraz chętniej, częściej i bardziej świadomie korzystają z carsharingu.
Carsharing Traficara w ofercie Avivy

temu

Traficar rozpoczął współpracę z Avivą, jednym z najbardziej znanych ubezpieczycieli w Polsce. W jej ramach oferuje usługę carsharingową jako alternatywę wobec tradycyjnego auta zastępczego. Oferta jest dostępna w 24 miastach, w których działa Traficar.