W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

Opublikowany

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.

Projekt Roadshow ZOE obejmie sześć miast. Rozpocznie się w Krakowie (8–27 sierpnia), następnie będzie kontynuowany w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku.
W projekcie Roadshow ZOE, Traficar udostępnia użytkownikom w ramach swojej usługi zupełnie nowy rodzaj pojazdu. Renault ZOE jest jednym z liderów sprzedaży pojazdów elektrycznych w Europie. Renault ZOE może pochwalić się też największym zasięgiem w swojej klasie – do 300 km na jednym ładowaniu. ZOE to również bardzo wygodny i pojemny samochód do poruszania się po mieście. Elektryczny, dynamiczny silnik nie wymaga zmiany biegów. System multimedialny R-LINK Evolution z nawigacją ułatwi dotarcie do celu. Auto jest wyposażone w opatentowany przez Renault inteligentny, adaptacyjny układ ładowania Cameleon™, który pozwala na ładowanie akumulatora trakcyjnego ZOE z terminali o różnej mocy.
Od uruchomienia usługi na polskim rynku w DNA Traficara wpisują się działania specjalne i chęć zapewniania użytkownikom nietuzinkowych przywilejów. Choć obecnie flota Traficara jest oparta wyłącznie o samochody spalinowe, teraz dzięki Roadshow ZOE będzie można wypróbować pojazd w 100% elektryczny. To także wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników marki Renault, którzy bez zbędnych formalności, wygodnie i bez ograniczeń mogą wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju jeździe próbnej – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Renault ZOE będzie dostępne w ramach usługi Traficara na obecnych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa będzie działała w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji. Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN ORLEN. Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault.JPG

grafika | 1,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zmiana strefy w aglomeracji śląskiej

temu

Traficar zmienia zasięg swojej strefy na terenie aglomeracji śląskiej. W efekcie tej zmiany od 7 sierpnia strefa obejmie wybrane rejony Katowic, Chorzowa oraz lotnisko w Pyrzowicach. Dzięki optymalizacji granic strefy znacząco zmniejszy się dystans, który należy pokonać by wynająć samochód, co poprawi dostępność, a tym samym komfort korzystania z usługi.
Dodatkowe 100 traficarów w Trójmieście i Warszawie

temu

Traficar rozbudowuje flotę w Trójmieście i Warszawie. Do dotychczas dostępnych w obu miastach 300 samochodów dołączyło 100 kolejnych. Rozwój usługi został poprzedzony uważną obserwacją zachowania i zapotrzebowania użytkowników, którzy coraz chętniej, częściej i bardziej świadomie korzystają z carsharingu.
Strefa parkingowa Traficara przy centrum handlowym Serenada

temu

Mobilne miasto i innowacyjna idea smart city dotyczą nie tylko środków transportów, ale również miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom miasta i jego mieszkańców Traficar i centrum handlowe Serenada rozpoczęły współpracę, której efektem jest stworzenie przy galerii specjalnej przestrzeni parkingowej dla pojazdów carsharingowych.
Carsharing Traficara w ofercie Avivy

temu

Traficar rozpoczął współpracę z Avivą, jednym z najbardziej znanych ubezpieczycieli w Polsce. W jej ramach oferuje usługę carsharingową jako alternatywę wobec tradycyjnego auta zastępczego. Oferta jest dostępna w 24 miastach, w których działa Traficar.