Carsharing i retail estate. Duet idealny!

Carsharing i retail estate. Duet idealny!

Opublikowany

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.

W ramach współpracy wszystkie trzy centra handlowe udostępniają po dwa specjalne, czynne całą dobę miejsca parkingowe z logo i w charakterystycznym kolorze Traficara. Przy Ruda Śląska Plaza znajdują się one przed głównym wejściem, podobnie przy Poznań Plaza –przed głównym wejściem od ul. Drużbickiego, zaś w Sadyba Best Mall tuż za wjazdem od strony ul. Powsińskiej.
Współpraca z firmą Klépierre to potwierdzenie, że carsharing i branża nieruchomości komercyjnych tworzą duet idealny. Dzięki obecności Traficara przy centrach handlowych wiele osób ma szansę poznać usługę i przekonać się o jej funkcjonalności. Z kolei dla Klientów centrum, carsharing jest dodatkową możliwością transportową, która pozwoli na szybki i optymalny kosztowy dojazd i powrót. Współpraca Traficara i firmy Klépierre to przykład projektowania kompleksowej usługi z myślą o wygodzie Klientów – mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Wspieramy przyjazny środowisku i miastu transport, jakim jest usługa Traficar. Wspólnie z komunikacją miejską, taksówkami i stacjami wypożyczania rowerów, carsharing tworzy kompleksowy ekosystem transportowy, dzięki któremu klienci naszych galerii będą mogli wybierać wśród różnych form dojazdu, dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań – powiedziała Anna Kosacz, Marketing Director Klépierre.
Flota Traficara w Poznaniu, Warszawie oraz na Śląsku liczy 750 pojazdów. Dzięki otwartemu modelowi parkowania (tzw. free-floating) można je wynajmować i oddawać w dowolnym miejscu w ramach strefy widocznej w aplikacji. Współpraca z partnerami nieruchomościowymi takimi jak Poznań Plaza, Sadyba Best Mall w Warszawie oraz Ruda Śląska Plaza stanowi dodatkową przestrzeń parkingową usługi. Więcej informacji na temat Traficara i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar w Poznan Plaza fot.S. Matuszek.jpg

grafika | 5,43 MB

Pobierz
Traficar w Sadyba Best Mall fot. Traficar.jpg

grafika | 287 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

temu

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Zmiana strefy w aglomeracji śląskiej

temu

Traficar zmienia zasięg swojej strefy na terenie aglomeracji śląskiej. W efekcie tej zmiany od 7 sierpnia strefa obejmie wybrane rejony Katowic, Chorzowa oraz lotnisko w Pyrzowicach. Dzięki optymalizacji granic strefy znacząco zmniejszy się dystans, który należy pokonać by wynająć samochód, co poprawi dostępność, a tym samym komfort korzystania z usługi.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.