Carsharing i retail estate. Duet idealny!

Carsharing i retail estate. Duet idealny!

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.

W ramach współpracy wszystkie trzy centra handlowe udostępniają po dwa specjalne, czynne całą dobę miejsca parkingowe z logo i w charakterystycznym kolorze Traficara. Przy Ruda Śląska Plaza znajdują się one przed głównym wejściem, podobnie przy Poznań Plaza –przed głównym wejściem od ul. Drużbickiego, zaś w Sadyba Best Mall tuż za wjazdem od strony ul. Powsińskiej.
Współpraca z firmą Klépierre to potwierdzenie, że carsharing i branża nieruchomości komercyjnych tworzą duet idealny. Dzięki obecności Traficara przy centrach handlowych wiele osób ma szansę poznać usługę i przekonać się o jej funkcjonalności. Z kolei dla Klientów centrum, carsharing jest dodatkową możliwością transportową, która pozwoli na szybki i optymalny kosztowy dojazd i powrót. Współpraca Traficara i firmy Klépierre to przykład projektowania kompleksowej usługi z myślą o wygodzie Klientów – mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Wspieramy przyjazny środowisku i miastu transport, jakim jest usługa Traficar. Wspólnie z komunikacją miejską, taksówkami i stacjami wypożyczania rowerów, carsharing tworzy kompleksowy ekosystem transportowy, dzięki któremu klienci naszych galerii będą mogli wybierać wśród różnych form dojazdu, dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań – powiedziała Anna Kosacz, Marketing Director Klépierre.
Flota Traficara w Poznaniu, Warszawie oraz na Śląsku liczy 750 pojazdów. Dzięki otwartemu modelowi parkowania (tzw. free-floating) można je wynajmować i oddawać w dowolnym miejscu w ramach strefy widocznej w aplikacji. Współpraca z partnerami nieruchomościowymi takimi jak Poznań Plaza, Sadyba Best Mall w Warszawie oraz Ruda Śląska Plaza stanowi dodatkową przestrzeń parkingową usługi. Więcej informacji na temat Traficara i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”
Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar w Poznan Plaza fot.S. Matuszek.jpg

grafika | 5,43 MB

Pobierz
Traficar w Sadyba Best Mall fot. Traficar.jpg

grafika | 287 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii Ci
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.