Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

Opublikowany

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.

W ramach współpracy z Traficarem sklepy Leroy Merlin udostępniły dziesięć miejsc parkingowych dla pojazdów TrafiCargo oraz sześć dla pojazdów Traficara: w Wołominie TrafiCargo i Traficar mają po dwa miejsca parkingowe, zaś w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich i w Rumi są to cztery miejsca dla TrafiCargo oraz po dwa dla samochodów z floty Traficara. Miejsca są oznakowane w charakterystycznych kolorach marki, czyli na fioletowo. Dla aut dostawczych miejsca oznaczono logotypem TrafiCargo, a miejsca dla samochodów osobowych logotypem Traficar. Miejsca dla usługi aut dostawczych oraz aut osobowych są zlokalizowane obok siebie, tak aby klient miał możliwość kompleksowego skorzystania z usługi. Kiedy po odwiezieniu zakupów zwróci samochód dostawczy pod sklepem, będzie mógł wrócić do domu traficarem osobowym.
Oferujemy naszym klientom produkty umożliwiające budowę, wyposażenie, remont czy modernizację domu lub mieszkania oraz kompleksowe usługi od projektu po montaż, w tym także usługi transportowe. Jesteśmy przekonani, że usługa najmu aut na minuty uzupełnia naszą tradycyjną ofertę. Klient zyskuje możliwość wyboru czasu dostawy zgodnie ze swoimi potrzebami – wyjaśnia Krzysztof Nasiadka Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Rumia.
Opłaty za korzystanie z TrafiCargo i Traficara są takie same – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Jedyna różnica polega na tym, że TrafiCargo działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Do wynajęcia pojazdu zarówno w ramach Traficara, jak i TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kalkulację kosztów przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees
Od chwili powstania Traficar pokazuje użytkownikom, że carsharing jest idealną odpowiedzią na potrzebę chwili – powrót z pracy, dojazd na uczelnie, wyjazd na zakupy, czy od maja tego roku duże wyzwania jak przeprowadzki czy zakupy produktów o dużych gabarytach, które można łatwo przetransportować dzięki samochodom dostawczym dostępnym w usłudze TrafiCargo. Dzięki współpracy z sieciami handlowymi jesteśmy jeszcze bliżej potrzeb naszych użytkowników. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza sieć popularnych sklepów z produktami do wyposażenia wnętrz. Dzięki naszej współpracy zarówno klienci Leroy Merlin, jak i nasi użytkownicy zyskają wygodny środek transportu dla swoich zakupów – mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.
Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.

Traficar Sp. z o.o. to spółka świadcząca innowacyjną usługę wynajmu samochodów na minuty bez zbędnych formalności i wyznaczonych miejsc na oddanie auta, wpisująca się w ideę carsharingu. Nowoczesna i intuicyjna aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Usługa została uruchomiona na rynku polskim w październiku 2016 r. w Krakowie. Od czerwca 2017r. jest dostępna w Warszawie, od października 2017r. we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od marca 2018 r. również na Śląsku. Firma oferuje również usługę dostawczych aut na minuty pod marką TrafiCargo, która działa w systemie zamkniętym „z punktu A do punktu A”. Można z niej skorzystać pod sklepami IKEA w całej Polsce, w wybranych lokalizacjach sieci Castorama w Poznaniu, Krakowie i Warszawie oraz przy wybranych sklepach sieci Leroy Merlin w Warszawie, Wołominie i Rumi.

Leroy Merlin 
Obecnie w Polsce znajduje się w 60 sklepów Leroy Merlin, które oferują produkty i usługi do budowy, modernizacji, wyposażenia domu i mieszkania. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 30 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin. Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach: Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność, Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz, Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Traficar&Leroy Merlin_2.jpg

grafika | 4,85 MB

Pobierz
Traficar&Leroy Merlin_1.jpg

grafika | 4,41 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Projekt Roadshow ZOE od dziś w Warszawie!

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 400 Renault Clio Traficara w Warszawie dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt rozpoczął się w sierpniu w Krakowie, a od dziś do 25 września z unikalnej okazji przetestowania elektryków będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy.
Carsharing i retail estate. Duet idealny!

temu

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce rozszerzył współpracę z firmą Klépierre, liderem na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Po Poznań Plaza, do grona centrów, które oferują miejsca dla użytkowników aplikacji Traficar na terenie swoich parkingów, dołączyły Sadyba Best Mall w Warszawie i Ruda Śląska Plaza.
W 100% elektryczne Renault ZOE w projekcie specjalnym Traficara i Renault

temu

Renault Polska we współpracy z Traficarem rozpoczyna specjalny projekt Roadshow ZOE. Dotychczasową flotę Traficara uzupełni 9 samochodów – w 100% elektrycznych Renault ZOE, które przez kilka tygodni będą dostępne w każdym z miast, gdzie działa usługa Traficara. Roadshow ZOE startuje 8 sierpnia w Krakowie i potrwa aż do lutego 2019 roku.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.