Startuje wspólna akcja konkursowa Traficara i Microsoft
Startuje wspólna akcja konkursowa Traficara i Microsoft

Startuje wspólna akcja konkursowa Traficara i Microsoft

Od dziś do 5 listopada użytkownicy Traficara mogą zgłaszać się do udziału w wyjątkowej akcji konkursowej we współpracy z Microsoft – „Wyzwanie Traficar Forza Horizon”. Wszystkie kilometry przejechane Traficarem zostaną wpisane na konto użytkownika. 333 uczestników wyzwania, którzy przejadą najwięcej kilometrów, otrzyma nagrody – 3 konsole, 30 gier Forza Horizon i 300 kodów Xbox Game Pass* na okres jednego miesiąca. Akcja jest związana z premierą nowej gry Forza Horizon 4.

Traficar i Microsoft w oparciu o obserwację swoich użytkowników doszli do wniosku, że są to w dużej mierze te same grupy – osoby młode, które chętnie korzystają z nowinek technologicznych, i naturalnie zainteresowane motoryzacją.  Na tej podstawie obie firmy zdecydowały o podjęciu współpracy łączącej potencjał ich innowacyjnych produktów.
Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się na stronie akcji: www.xbox.traficar.pl, a następnie w okresie 05.11.2018-30.11.2018 korzystać z Traficara lub TrafiCargo gromadząc na koncie przejechane kilometry. Przez cały czas trwania konkursu na stronie www.xbox.traficar.pl będzie widoczna tabela wyników, która wskaże liczbę „zebranych” kilometrów. 333 osoby, które przejadą ich najwięcej otrzymają nagrody w postaci konsol Xbox One, gier Forza Horizon 4 oraz abonamentów Xbox Game Pass na okres jednego miesiąca.
Traficar od pojawienia się na polskim rynku jest synonimem innowacji technologicznej i symbolem zmiany społecznej – mówi Magdalena Hibner, Dyrektor Marketingu w firmie Traficar. W miarę rozwoju i popularyzacji usługi carsharingu w Polsce staramy się by Traficar niezmiennie kojarzył się użytkownikom nie tylko z możliwością wygodnego poruszania się po mieście, ale także wartością dodaną w postaci unikalnych akcji i ciekawych wydarzeń, w których dzięki nam użytkownicy mogą wziąć udział. Takim projektem z całą pewnością jest  „Wyzwanie Traficar Forza Horizon”, które stanowi dla naszych Klientów dodatkowy benefit z korzystania z usługi, a przy tym wpisuje się tematycznie w obszar zainteresowań wielu z nich – dodaje Magdalena Hibner.
Akcja „Wyzwanie Traficar Forza Horizon” rozpoczyna się 5 listopada i potrwa przez blisko 4 tygodnie, do 30. listopada. Do konkursu można zgłaszać się od 29.10, ale również w trakcie trwania akcji. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie akcji: https://www.traficar.pl/regulamin/pl/regulamin%20_konkurs_traficar.pdf
Forza Horizon 4 to symulator wyścigów samochodowych, w którym gracze doświadczą zmian każdego z czterech unikalnych sezonów – od skutej lodem zimy, po letnie upały, gdzie każda pora roku ma swoje uroki i wyzwania wpływające na rozgrywkę. Forza Horizon 4 to prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji. Graj solo lub z przyjaciółmi, przemierzając Wielką Brytanię w otwartym świecie w jakości obrazu 4K Ultra HD oraz ze wsparciem technologii High Dynamic Range (HDR)*, za kierownicą ponad 450 samochodów. Ścigaj się, popisuj się wyczynami kaskaderskimi, twórz i odkrywaj — wybierz swoją drogę i stań się supergwiazdą Festiwalu Horizon. Więcej informacji na stronie: https://www.xbox.com/pl-PL/games/forza-horizon-4.
* Xbox Game Pass to usługa abonamentowa dostępna na konsoli Xbox One i komputerach PC z systemem Windows 10. Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, oraz gier Xbox Play Anywhere na komputery PC, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Więcej informacji na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

Traficar Sp. z o.o. to spółka świadcząca innowacyjną usługę wynajmu samochodów na minuty bez zbędnych formalności i wyznaczonych miejsc na oddanie auta, wpisująca się w ideę carsharingu. Nowoczesna i intuicyjna aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Usługa została uruchomiona na rynku polskim w październiku 2016 r. w Krakowie. Od czerwca 2017r. jest dostępna w Warszawie, od października 2017r. we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od marca 2018 r. również na Śląsku.

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, oferująca najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Flagowa konsola Xbox One X to najpotężniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku, oferujące rozrywkę w prawdziwej jakości 4K, a gry szybko się ładują i działają bardziej płynnie, nawet na ekranach Full HD. Xbox One X współpracuje zarówno z grami i akcesoriami z rodziny Xbox One, jak i z Xbox Live, czyli najbardziej zaawansowaną siecią do gry wieloosobowej, która zapewnia jeszcze więcej wariantów zabawy. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Wydawnictwa Microsoft Studios są dostępne w pełnej wersji w dniu premier w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

* Technologia 4K Ultra HD dostępna na konsoli Xbox One X. Technologia HDR dostępna na konsoli Xbox One X i Xbox One S. Wymaga kompatybilnego telewizora.

Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii Ci
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.