Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku
Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Samochody Traficara i TrafiCargo od teraz dostępne przy Galerii City Meble w Gdańsku

Doceniając potencjał carsharingu kolejne galerie handlowe wprowadzają to rozwiązanie z myślą o wygodzie swoich Klientów. Od teraz z aut na minuty można korzystać również przy jednym z najpopularniejszych w Gdańsku obiektów z asortymentem do urządzania wnętrz – Galerii City Meble. Współpraca galerii z Traficarem obejmuje usługę wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, dzięki czemu klienci mogą wygodnie przewieźć zarówno zakupy na małe metamorfozy, jak i wielkie remonty mieszkania.

City Meble to jedna z największych w Trójmieście galerii mebli i wyposażenia wnętrz. Udostępnienie tutaj usługi aut dostawczych TrafiCargo stanowi idealne rozwiązanie transportowe dla klientów obiektu, w którym znajduje się aż 80 sklepów meblowych i wnętrzarskich. W ramach współpracy z Traficarem Galeria City Meble w Gdańsku udostępniła trzy miejsca parkingowe dla pojazdów dostawczych TrafiCargo oraz dwa dla pojazdów osobowych Traficar. Usługa dostępna jest całą dobę, a miejsca ulokowane są na końcu Galerii po prawej stronie parkingu. Dla aut dostawczych miejsca oznaczono logotypem TrafiCargo, a miejsca dla samochodów osobowych logotypem Traficar. Miejsca dla usługi aut dostawczych oraz aut osobowych są zlokalizowane obok siebie, tak aby klient miał możliwość kompleksowego skorzystania z usługi. Kiedy po odwiezieniu zakupów zwróci samochód dostawczy pod sklepem, będzie mógł wrócić do domu traficarem osobowym.
Oferta Galerii Wnętrz City Meble obejmuje zarówno materiały do wykończenia wnętrz, wyposażenia salonu, sypialni czy łazienki, jak i dodatki do domu. Usługa wynajmu aut na minuty jest świetnym uzupełnieniem oferty Galerii. Klienci będą mogli zapewnić sobie transport we własnym zakresie, zaoszczędzając swój cenny czas – mówi Marek Bogacki, Dyrektor Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku.
Opłaty za korzystanie z TrafiCargo i Traficara są takie same – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Jedyna różnica polega na tym, że TrafiCargo działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Do wynajęcia pojazdu zarówno w ramach Traficara, jak i TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kalkulację kosztów przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees
Zadowolenie klientów z usługi Traficar w Trójmieście to dla nas nie tylko powód do zadowolenia, ale przede wszystkim motywacja i wyzwanie by skutecznie podtrzymywać to poczucie. Jednym z kierunków, który naszym zdaniem doskonale wpisuje się w potrzeby użytkowników jest współpraca z siecią partnerów w zakresie szeroko rozumianej użyteczności publicznej. Dzięki bogatemu portfolio pojazdów we flocie Traficara możemy zaoferować użytkownikom samochód zarówno na małe, jak i duże potrzeby. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła Galeria City Meble, której Klienci z pewnością docenią wygodne rozwiązanie w postaci TrafiCargo, które jest zdolne pomieścić produkty o największych gabarytach – mówi Karolina Brzuchala, Specjalista ds. Kluczowych Klientów w firmie Traficar.
Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.

Traficar Sp. z o.o. to spółka świadcząca innowacyjną usługę wynajmu samochodów na minuty bez zbędnych formalności i wyznaczonych miejsc na oddanie auta, wpisująca się w ideę carsharingu. Nowoczesna i intuicyjna aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Usługa została uruchomiona na rynku polskim w październiku 2016 r. w Krakowie. Od czerwca 2017r. jest dostępna w Warszawie, od października 2017r. we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od marca 2018 r. również na Śląsku. Firma oferuje również usługę dostawczych aut na minuty pod marką TrafiCargo, która działa w systemie zamkniętym „z punktu A do punktu A”. Można z niej skorzystać pod sklepami IKEA w całej Polsce, w wybranych lokalizacjach sieci Castorama w Poznaniu, Krakowie i Warszawie oraz przy wybranych sklepach sieci Leroy Merlin w Warszawie, Wołominie i Rumii.

Galeria Wnętrz City Meble w Gdańsku to największa galeria wnętrz w Polsce północnej. Znajduje się tu 80 sklepów i lokali usługowych, oferujących bogaty wybór materiałów wykończeniowych oraz produktów wyposażenia wnętrz. Szeroki asortyment pozwoli na wykończenie wnętrza w dowolnym stylu i odpowiednim przedziale cenowym. Dzięki bogatej ofercie można wykończyć mieszkanie od A do Z.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Galeria City Meble Gdańsk.jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
TrafiCargo.jpg

grafika | 4,7 MB

Pobierz
TrafiCargo_2.jpg

grafika | 3,85 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Traficar i TrafiCargo od teraz dostępne przy centrach handlowych M1

Traficar, największy dostawca usług carsharingowych w Polsce, rozpoczął współpracę z Metro Properities, profesjonalnym zarządcą nieruchomościami komercyjnymi. Do centrów handlowych, które oferują carsharing dołączyła sieć M1 w trzech lokalizacjach – Krakowie, Markach koł
Elektryczne Renault ZOE w ramach usługi Traficar  w Poznaniu!

Od dziś do floty Traficara w Poznaniu dołącza 9 w 100% elektrycznych samochodów marki Renault ZOE. To kolejne miasto na mapie projektu Roadshow ZOE, w ramach którego mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli przetestować w pełni elektryczne samochody. Poznaniacy będą mi
Elektryczne Renault ZOE w Traficarze od dziś w Trójmieście

Renault Polska we współpracy z Traficarem kontynuuje specjalny projekt Roadshow ZOE. Od dziś do floty 500 Renault Clio Traficara w Trójmieście dołącza 9 w 100% elektrycznych Renault ZOE. Projekt miał już miejsce w Krakowie i Warszawie, a od dziś do 25 października z unikalnej okazji przetestowania samochodów elektrycznych Renault będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta.
Samochody Traficara od teraz dostępne przy sklepach sieci Leroy Merlin

Do centrów handlowych, które w ramach usług transportowych oferują carsharing Traficara dołączyła sieć sklepów Leroy Merlin. Współpraca w fazie początkowej obejmuje trzy lokalizacje – sklep w Wołominie, Warszawie przy Alejach Jerozolimskich oraz w Rumi. Leroy Merlin przeznaczył specjalną przestrzeń parkingową nie tylko pod samochody osobowe Traficara, lecz także pod usługę aut dostawczych TrafiCargo.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.